Hans is nu 1 jaar en bijna 2 maanden en had vandaag wat verlate verjaardagsvisite doordat hij op z'n verjaardag longontsteking had. Dat leverde hem een schommel, een New Holland Tractor, een oranje stoeltje, een kruiwagen, commandocamouflagekleding (met camouflageregenlaarsjes) en een tegoedbon voor z'n eerste schoentjes op. Hans is een blij kind. De laatste tijd zit hij goed in z'n vel en kraait grote delen van de dag van plezier. Raggen op de bank of op ons bed is zijn favoriete bezigheid en als een ware stuntman laat hij zich daarbij plat op z'n rug vallen, waarbij hij het uitgiert van het lachen. Z'n neus afvegen aan de bank kan hij ook al helemaal zelf.
Vanmiddag toen hij sliep en ik weer tijd had om te filosoferen kwam er een vreemde gedachte in mij op. Ik vond het vreemd dat toen hij nog niet verwekt was, wij hem toen ook niet misten. Want ik kreeg het gevoel dat Hans geen toevalstreffer was maar dat hij al jaren ergens aan het wachten was om bij ons te komen. Stom, denkt u misschien, zeker niet opgelet bij biologie, maar achteraf had het nooit een ander kind kunnen zijn. Begrijpt u een klein beetje wat ik bedoel of heeft u zoiets van die Mack heeft te lang in de zon gezeten?
Als ze er eenmaal zijn kun je je niet voorstellen dat ze ooit geen deel hebben uitgemaakt van je leven. Ik snap je wel hoor jongen..:o)
LikeLike
Dat geeft toch een waanzinnig goed gevoel…. die gedachte. mooi hoor papa Mack.
LikeLike
Er zijn beeldhouwers die voelen dat het beeld al in de steen zit, ze hoeven het alleen nog maar uit te hakken.
En onlangs las ik in de krant dat er een volk is dat het verleden als de toekomst ziet en vice versa.
Het is te warm op precies na te gaan wat dit met jouw log te maken heeft, wat ik wel vaststel is dat jullie Hans een goede smaak heeft.
p.s. het grappige is dat je dat gevoel met het 2e enz. kind weer hebt, terwijl al die kinderen angstaanjagend hun best doen toch maar vooral niet op elkaar te lijken.
LikeLike
Goddelijke Voorzienigheid bedoel je? Dus je bent om? Je woont ook al lang aan de rand van de Bible Belt. Het moest er een keertje van komen.
LikeLike
Jazeker.
LikeLike
Het lijkt me logischer dat je hem wél zou hebben gemist, aangezien hij ten slotte ook op jullie wachtte. Nu klinkt het een beetje sip, jullie lol makend zonder hem en hij maar hopen dat jullie een keer zouden gaan opmerken dat hij er (nog) niet was 🙂
LikeLike
Ik begrijp het wel ja.
LikeLike
Je weet het maar nooit Mack, misschien heeft hij daadwerkelijk op jullie gewacht.
Moedig dat je dit zomaar durft op te schrijven Mack. Ja, moedig. Voor een Mack.
LikeLike
Ja hoor Mack, dat snap ik wel. Hoewel wij (nog) geen kleine Adobes gebouwd hebben, kan ik me er van alles bij voorstellen.
LikeLike
Misschien is Hans wel de reincarnatie van Elvis? Dat zou helemaal mooi zijn. Doe dat (boekhoud)commandocamouflagepak maar weg en koop voor hem zo’n Elvisachtig glitterpak met diamanten en de hele teringzooi.
LikeLike
Tuurlijk heeft hij jullie uitgekozen. Je moet als kind toch wel zeker zijn dat je de juiste ouders krijgt. Nou dan 🙂
LikeLike
Bij ons heeft raggen nou weer een andere betekenis. Gelukkig houd ik wijselijk mijn mond daarover dicht. Je weet maar nooit.
LikeLike
Hoe lang doet Hans nu over de 100 meter horden? Mijn kleindochter (11 maart 2005) doet er drie weken en zes dagen over.
LikeLike
graag een foto van Hans in dat Ramo-pak…mag ook bij wat koeler weer. En wat een mooie gedachte Mack. De liefde voor je kind maakt je sterk.
LikeLike
ramBo
LikeLike
Dat begrijp ik. Meer dan een klein beetje.
Hij heeft jullie gekozen en ook het rijtjeshuis, de diesel en alle overige mee- en tegenvallers in jullie en zijn leven.
LikeLike
Hoho, toen hij geboren werd stond hier een prachtige glimmende Fiat Punto Turbo voor de deur (geen diesel) met 136 pk en 208 NM.
LikeLike
Hij heeft natuurlijk voor die Fiat gekozen. ’t Arme kind, zo jong nog en nu al zijn eerste droom aan duigen… 😉
LikeLike