Hier wonen wij. Wat niet veel mensen weten is dat Vaassen ook wel het “Venetië van de Veluwe wordt genoemd. Onze huizen zijn gebouwd in het water. Elke ochtend pakken wij de gondel om ons te verplaatsen. Niet altijd even handig, maar het heeft wel zijn charme. Boodschappen doen bijvoorbeeld. Vanmiddag voer ik even langs de bakker en door de supermarkt. Ik deed een euro in het winkelbootje en deed mijn boodschappen. Best leuk hoor, maar je moet geen haast hebben. Motorboten zijn verboden in het centrum, alleen gondels worden toegelaten.
’s Avonds is het hier natuurlijk de meest romantische plek van heel Nederland, met alle sfeerlampjes die op elke hoek van de vaarweg staan. Vaassenaren staan ook bekend als enorme romantici en altijd geeft ergens wel iemand een aria weg. Ik denk dat ik vanavond maar weer eens met mijn gitaar in het raam ga zitten.
♪♪ Oh sole mio ♪♪
Sjesuss!! Hier heeft het helemaal niet geonweerd of geregend, maar bij jullie dus wel! Heb je het huis droog gehouden?
LikeLike
Als er geen putten in Vaassen zijn, waar kwam die putlucht bij jullie thuis vandaan?
LikeLike
Laurent haalt me de woorden uit de mond. Hier geen druppel, in Dordrecht dus, in Breda vanmiddag wel een klein douche-je. Maar het ziet er fraai uit. Een zwembad voor de deur in deze hitte is niet verkeerd.
LikeLike
Kun je meteen Hans leren zwemmen!
(hier ook een waterballet, ik heb net onze vissen uit de vijver uit het gras van de buren geplukt)
LikeLike
Hier is het de Sahara van Limburg. Geen druppel gevallen. Alleen zon die verzengend scheen.
LikeLike
Oh, gezellig, dus jullie komen morgen met de boot?
LikeLike
Ik zag het uit de hemel vallen boven de Veluwe. Toevallig keek ik voor een kennis naar de Buienradar. De buien kwamen vooral boven Putten en Venlo (net als Vaassen begrijpelijk) tot ontwikkeling en dropen daarna af richting Rottum. In het Journaal had men het over de lijn Alkmaar-Venlo. En jawel, in het Alkmaarse rond het Fnidsen (http://www.huismetdegondel.nl/home.htm) hadden hier maar lieftst 0,06mm.
LikeLike
Hebben jullie het inmiddels alweer droog? Wij hadden eind van de middag eindelijk een bui. Heerlijk!
LikeLike