“Ondanks de wereldwijde vertraging heeft de Nederlandse economie nog een behoorlijke vaart”, stelt de OESO in de woensdag verschenen Economic Outlook. Dat is vooral te danken aan de producenten, die hun orderboeken zien vollopen en die de toekomst nog altijd met vertrouwen tegemoet zien.
Uit: dft.nl 4-juni-08
Las u nu ook onderbroeken?
Vind-ik-leuk Aan het laden...
Gerelateerd
Auteur: Mack
Ik ben Mack, uit 1969, dat klinkt vertrouwder dan het noemen van mijn leeftijd. Begonnen in 2004 met web streepje log dat te succesvol werd en dus overgenomen door snelle jongens die alles kapot maakten. Ik heb in tegenstelling tot velen mijn archieven kunnen redden, maar bijbehorende foto's zijn veelal verdwenen in de diepste krochten van internet en dus weg. Ik woon in Vaassen, aan de oostelijke rand van de Veluwe en schrijf daarover alsof het onontdekte wildernis is. In werkelijkheid is het één grote ergernis van verbodentoegangbordjes en zwervende toeristen. Verder schrijf ik over alles, soms serieus maar meestal niet. Sorry.
Toon alle berichten van Mack
Eh……ja!
LikeLike
Ja verdomd! 😀
LikeLike
Nee natuurlijk niet.
LikeLike
Hahaha Greetje, wat las jij dan WEL??
LikeLike
Hahaha Greetje, wat las jij dan WEL??
LikeLike
Slipjes natuurlijk.
LikeLike
Slipjes natuurlijk.
LikeLike
Strings bedoel je?
LikeLike
Nu je het zegt, dat had er ook best kunnen staan ja.
Nog een keer lezen.
Ja!
LikeLike
Gek, nu zie ik ineens lingerie staan, hoe langer je kijkt hoe meer je ziet.
LikeLike
*zet zonnebril af*
Damn zeg, je hebt gelijk. Ik zie nu ook ineens van alles. Zou Mack dat weten, dat wij nu ineens die tanga bikini’s op zijn log zien?
LikeLike
Hij zal vast stikjaloers zijn!! Gele bikini’s hè?
LikeLike
Nee Margo, geen gele. Die horen bij zijn werk. Yuk.
Ik zie zwarte. En witte. En broekjes met strikjes.
LikeLike
Er lopen hier ineens allemaal bunnies met roze staartjes over het scherm, en ze zijn nog topless ook, wat jammer dat Mack aan het werk is.
LikeLike
Verdomd! Ik zag ze ook nog vollopen ook!
LikeLike
Toevallig heb ik net bij de Hunkemöller orderboeken gekocht. Heel kinderachtige, met een Japans bloemmotiefje. Er was een mevrouw vóór mij, die orderboeken kwam ophalen en die zei: “Ik had een bestelling voor Welling.” De winkeljuffrouw vond dat erg grappig maar volgens mij zegt die mevrouw Welling dat altijd.
Ik zie hier op de site trouwens alleen longjohns vollopen, momenteel.
LikeLike
Hahaha! Dames! Dames! Hahaha! Hou op! Hou op!
O! Ik hou het niet meer! Hahaha!
Moet ik me wéér verschonen!
LikeLike
Fijn, nu heb ik de hele avond het beeld van Commissarissen en Bestuurders in onderbroeken in mijn hoofd!
LikeLike
Vandaag is niet alleen het logje maar ook het commentaar geniaal.
(elke weblogger krijgt wat hij verdient? oud Japans spreekwoord)
LikeLike
@ Irene: ja, Mack krijgt wat hij verdient. Ons!! *kijkt gemeen*
LikeLike
Dat ik Ouzo en vollopende onderbroeken lees heeft waarschijnlijk meer te maken met de logger van dienst. 🙂
LikeLike
yep, duidelijk vollopende onderbroeken, maar aangezien ze de toekomst vol vertrouwen tegenmoet zien zal het wel geen shit zijn..;o)
LikeLike