Dames en heren, omdat jullie dit jaar zo hard gewerkt hebben, heeft de directie besloten…bla bla bla..
Daar zaten wij dus afgelopen donderdagavond bij Novomundo in studio 21. Dinnershow voor wie van musicals houdt. Iedereen krijgt hetzelfde te vreten. De rekening was van tevoren betaald dus de obers haastten zich niet om de glazen bij te vullen. En steeds maar klappen voor de grote sterren. Jeroen van de Boom kwam zijn eigen cd uitdelen. "Triest" dacht ik nog, maar later bleek die cd ook op de rekening te staan.
Het enige wat mij op m'n plek hield waren de danseressen. Ongeveer vijftien blote meiden. Prachtige benen en strakke buiken. Ik zocht naar die ene die een schoonheidsfoutje moest hebben. Die was er niet. Niet een had te dikke benen, niet een had een vetrolletje. Op straat zie je zoiets nooit lopen. En hier liep het podium door tot achter in de zaal. En dan staan ze op drie meter voor je half bloot te dansen.
Ik zei nog tegen mevrouw Mack: "Niks voor jou?" Nah, ze vond het wel wat, nu ben ik thuis een podium aan het timmeren.
O god, bedrijfsuitjes!
Wie werd er dronken en wie verdween in de bezemkast met wie??
LikeLike
Heeft er nog een collega een danseres geschaakt? 🙂
LikeLike
foto’s ! foto’s ! foto’s !
LikeLike
Zorg je wel dat het podium splintervrij wordt?
LikeLike
Wie is Jeroen van de Boom?
LikeLike
Wou ik ook vragen, who the f*#& is JvdB?
Musicals…. treurig! Goed geld verdienen voor de heren en dames producenten, want als het eenmaal “in” is, “moet” je het gezien hebben… dus dat loopt wel storm, iedere oude musical wordt van stal gehaald.
Mij niet gezien!
LikeLike