Opslag in het verschiet!

Zou het een goed idee zijn de komende maanden geen journalisten meer toe te laten in Den Haag? Zodat de heren politici zich niet meer hoeven te bekommeren om de camera, maar gewoon aan het werk kunnen? Dat ze in plaats van aan tafelpoten zagen of zichzelf op te hemelen, er inhoudelijk met elkaar moeten zien uit te komen? En dat we dan in de vrijgekomen tijd op televisie een mooie documentaire zien? Dan horen we na de verkiezingen wel wie er gewonnen heeft. Dat Philip Frederiks alleen maar zegt: En dan nu kort binnenlands nieuws: De PvdA is de grootste partij geworden bij de verkiezingen van vorige maand.
Ik zal u nog wel eens berichten over meerdere goede ideeën die ik in de loop der jaren heb gehad. Op mijn werk sta ik erom bekend. Mijn baas is dan ook erg tevreden over mij. Hij vindt mij van onschatbare waarde voor het bedrijf en zegt regelmatig dat ik mijn eigen gewicht in stront waard ben.

Onbekend's avatar

Auteur: Mack

Ik ben Mack, uit 1969, dat klinkt vertrouwder dan het noemen van mijn leeftijd. Begonnen in 2004 met web streepje log dat te succesvol werd en dus overgenomen door snelle jongens die alles kapot maakten. Ik heb in tegenstelling tot velen mijn archieven kunnen redden, maar bijbehorende foto's zijn veelal verdwenen in de diepste krochten van internet en dus weg. Ik woon in Vaassen, aan de oostelijke rand van de Veluwe en schrijf daarover alsof het onontdekte wildernis is. In werkelijkheid is het één grote ergernis van verbodentoegangbordjes en zwervende toeristen. Verder schrijf ik over alles, soms serieus maar meestal niet. Sorry.

14 gedachten over “Opslag in het verschiet!”

  1. Welnee, dat zou helemaal geen goed idee zijn. Want er is een grote groep mensen die wel stemt en die willen ook best graag weten waarop ze gaan stemmen. Dat straks niet op het nieuws komt “De partij voor huiskonijnen heeft de verkiezingen gewonnen” een maand na de verkiezingen.

    Like

  2. @Cin: toch zie ik voordelen in het idee van Mack. Er wordt nu een hoop kostbare tv tijd weggegooid aan iets wat een zeer groot deel van Nederland totaal oninteressant vind om te volgen. Je ziet tijdens die debatten ook helemaal geen reclameblokken, wat op zich nogal logisch is: geen adverteerder wil het risico lopen dat er net voor zijn reclame iets gezegd is waardoor de hele natie schuddebuikend van het lachen over de vloer rolt en daardoor de boodschap mist. Dat moet kapetalen aan reclame inkomsten voor de publieke omroep schelen, zonder die politieke programma’s was waarschijnlijk die hele kortingsoperatie op hun budgetten helemaal niet nodig geweest.
    Ik stel dan ook voor het voorstel van Mack te volgen maar dien wel als amendement in dat er een weblog gestart dient te worden waar politieke items als logs verschijnen en zwwar de heren politici dan naar harte lust kunnen discussiëren, elkaar met modder bekogen en wat ze verder maar willen. Om de discussie zuiver te houden zouden er dan wel twee reageerboxen moeten zijn: één alleen voor de politici waar deze alles mogen zeggen wat ze willen. En een tweede die ook voor het publiek toegankelijk is voor de nodige feedback en waar de Kamervoorzitter als moderator ootreedt om te voorkomen dat het gemene volk elkaar in de haren vliegt en het taalgebruik net zover uit de hand loopt als onder de heren politici (een beetje normen en waarden moet je natuurlijk wel zien te behouden)

    Like

  3. Oh, en Mack voor je nu gaat roepen dat ze dan nog niet met hun werk bezig zijn: van dat werk heb ik de afgelopen jaren zodanige resultaten gezien dat ik dat eigenlijk wel een heel veilig idee vind.

    Like

  4. Goh, wat heb ík een heerlijk rustig leven zonder die irritante tv-reclames en in de krant lees ik wat ik lezen wil. Vertel mij maar over een half jaar wie er gewonnen heeft. Competitie heeft mij nooit zo geboeid, en veranderingen komen er wel of niet, of je er nu met je neus bovenop zit of niet.

    Like

  5. Mijn baas is ook erg te spreken over mij. Ik ga dan binnenkort ook op vakantie met mijn baas. Hij zei namelijk laatst. ‘Als jij zo doorgaat, dan gaan we naar de Filistijnen.’

    Like

  6. Ik heb laatst m’n baas z’n laptop gereorganiseerd. Ik weet niet meer precies wat m’n gewicht in wat waard was, het gaf me wel wat energie…

    Like

  7. @Frans: maar het ging er toch om dat politici geen klap uitvoeren behalve zo ‘leuk’ mogelijk ogen op tv? En de eerste dag van de Algemene Beschouwingen was beter dan een avondje stand-up comdian kijken, dat hadden we anders mooi weer gemist 😉

    Like

  8. Oh, wacht even, ik dacht dat de kijkers (jij, ik, nog wat mensen die niets anders op televisie konden vinden) degenen waren die naar stand-up comedy danwel soap keken… 🙂

    Like

Zegt u het maar

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *