Een baas commandeert je en je voert de opdracht mokkend uit. Je doet er met opzet een stuk langer over dan de tijd die je ervoor nodig hebt.
Mevrouw de P. eist iets van je en je gaat met plezier aan de slag. Je zorgt ervoor dat haar wil zo snel mogelijk wordt uitgevoerd.
Mijn vraag aan u mevrouw de P., bent u niet een gigantische carrière in de topbestuurderlarij misgelopen?

Vind-ik-leuk Aan het laden...
Gerelateerd
Auteur: Mack
Ik ben Mack, uit 1969, dat klinkt vertrouwder dan het noemen van mijn leeftijd. Begonnen in 2004 met web streepje log dat te succesvol werd en dus overgenomen door snelle jongens die alles kapot maakten. Ik heb in tegenstelling tot velen mijn archieven kunnen redden, maar bijbehorende foto's zijn veelal verdwenen in de diepste krochten van internet en dus weg. Ik woon in Vaassen, aan de oostelijke rand van de Veluwe en schrijf daarover alsof het onontdekte wildernis is. In werkelijkheid is het één grote ergernis van verbodentoegangbordjes en zwervende toeristen. Verder schrijf ik over alles, soms serieus maar meestal niet. Sorry.
Toon alle berichten van Mack
Hans kijkt een beetje beteuterd. Misschien vindt HIJ foto’s op commando NIET zo leuk…? 😉
(@ mevr. de P.; Dus maar even geen carriere in het kinderopvangwezen overwegen, denk ik zo) 😉
LikeLike
Ik wil geen paniek zaaien, maar er groeit opeens een waterkraan uit Hans zijn oor. 😀
LikeLike
Nu je het zegt, Wieneke. Was mij helemaal nog niet opgevallen. 😀
LikeLike
Those evil eyes …..
LikeLike
Wat heb je precies goed te maken 🙂
LikeLike
Dankjewel Mack, en zo snel ook! Hans Antonie lijkt iedere keer weer op een andere wereldleider. (En dat is meteen het antwoord op je vraag…)
LikeLike
Of filmregisseur. Zit hij nu in zijn Hitchcockfase?
LikeLike
onderkinnetje van opa???????
LikeLike
Hollands welvaren, zoals ik al eerder zei..
LikeLike
is dat een armbandje of deel van de ketens waarmee jullie hem bij zware nachten aan zijn bed vastklinken?
LikeLike
@de P. Hij heeft hier inderdaad iets van Hitchcock weg.
Maar mijn opa van mijn moeders kant leek ook veel op Hitchcock.
LikeLike
Je kunt nog zien waar de sigaar heeft gezeten.
LikeLike
volgens mij zit hij net lekker te poepen 😀
LikeLike
Goh, ook stom, ik dacht steeds dat Hans een jongetje was!
LikeLike