Wij gaan in quarantaine omdat we één kind hebben, dat positief getest is. Van Tammar is het nu bevestigd, van Hans zit het eraan te komen na zijn positieve zelftest. Linda deed een zelftest maar die was negatief en ik heb sowieso een negatief zelfbeeld. Ik deed geen test, want ik heb een ongelofelijke hekel aan zo’n ding in m’n neus, maar ik moet er binnenkort toch aan geloven. Tenzij ik geen klachten krijg en veertig dagen binnenblijf. (quarante is veertig) Het is nu denk ik een kwestie van tijd voor wij klachten krijgen. Nu mogen onze t-cellen laten zien dat ze de instructies van het m-rna vaccin begrepen hebben. Ten aanval!
PSV scoorde gelukkig niet al te vaak vandaag want ik geef Hans altijd een high five. Het hoefde slechts één keer bij het doelpunt, en een keer toen de overwinning binnen was. Ik ging na beide keren maar gelijk mijn handen wassen, nog een geluk dat we niet voor Ajax zijn, dan hadden we vier keer moeten high fiven.
De kinderen verveelden zich nu al, Linda baalt omdat ze morgen een belangrijke afspraak in het ziekenhuis had, en ik realiseerde me dat de hond er gewoon uit moet, en dat er voor mij helemaal niets verandert. Ik geloof dat de officiële regel is dat je de positief geteste op zijn kamer opsluit. Dat doen we maar niet. Als we gaan, dan gaan we met z’n allen.
Wat zijn nu de klachten van Tammar?
LikeLike
Verkouden, Hans ook. Zijn alletwee een dagje niet lekker geweest.
LikeGeliked door 1 persoon
Om mij heen (familie en collega’s) ook allemaal positievelingen, en allemaal verkouden, meer niet. Dat vind ik een gunstig beeld. Het ging al bijna 2 jaar aan onze deur voorbij, of misschien hebben we het gehad zonder al te veel gedoe. Ik hoop zo dat het normale leven weer terugkeert, overal ter wereld.
LikeGeliked door 2 people
Ik vind verkoudheid al helemaal geen reden om te gaan testen. Hoe velen zullen er net zo over denken en gewoon hun dagelijkse gang gaan? Het gaat vast helemaal goed komen met die groepsimmuniteit.
LikeLike
Sterkte!
LikeLike