Nederland zou het meest betrouwbare land ter wereld moeten zijn. Nu moeten we, met dank aan twee zuidelijke provincies, nog wat Scandinavische landen voor ons dulden, maar het streven moet zijn om nummer 1 op de lijst te worden. Dat vind ik. Ik vind dat Nederland bij uitstek het land moet zijn waar alleen waarheden worden verteld. En waarom vind ik dat? Ik kan niet tegen dingen die niet zeker zijn. Ik vind dus dat er één centrale database moet komen met antwoorden op alle vragen die er maar zijn. En een antwoord mag alleen in die database, als onomstotelijk vaststaat, dat het antwoord klopt. Alle deskundigen moeten het eens zijn over het antwoord en het antwoord op een vraag kan ook nooit meer herzien worden, zelfs niet door nieuwe ontwikkelingen in de wetenschap, want anders was het antwoord in eerste instantie fout. En daar gaat het nu juist om.
En dit is nog niet alles, als een antwoord eenmaal in de database terecht is gekomen, en iemand houdt er toch een afwijkende mening op na, dan mag diegene behandeld worden als een terroristische dreiging en op grond daarvan levenslang opgesloten worden zodat geen efficiency verloren gaat aan zinloos gediscussieer, wat overigens een pleonasme is, maar dit schrijf ik in de kantlijn. Dus heb je ergens een verschil van mening over, raadpleeg de kaartenbak en foetsie, weg meningsverschil. Nadeel is misschien dat de economie inkakt doordat marketing ineens geen kans meer krijgt omdat nu ineens niet alleen de nadenkenden niet meer in de truc trappen, maar is het recht op juiste informatie voor de burger niet veel belangrijker dan de winstreserves van een bedrijf? Nou, dat dacht ik wel ja. Dit is imagine van John Lennon, maar dan mijn versie.
♪Imagine, there’s no bullshit…♪
Een twee drie test!
LikeLike
Heb je de reacties ook al onder controle??
Ik schreef twee keer: Dictator. Er gebeurt niets.
Ik schrijf: een twee drie test: niets.
Ik schrijf Dictator! En wat staat er?
Een twee drie test!!
Dictator!!!!!!!
LikeLike
Volgens mij krijg je van zoiets geestverkalking. Leve de flexibele geest en verander van regelmatig van mening.
LikeLike
Dit hebben filosofen door de eeuwen heen nagestreefd. Maar al die denkkracht heeft bij mijn weten tot nu toe slechts één miezerige kaart opgeleverd. Daar staat op dat wie denkt bestaat.
LikeLike
Kun je een mooie film over maken.
LikeLike
Dit kan een hele kleine database worden.
Immers, het antwoord op alle vragen is bekend: 42.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Het_antwoord_op_de_ultieme_vraag_over_het_Leven,_het_Universum,_en_Alles
LikeLike
Vervelende dag gehad?
Zin 4 wordt lastig. Dan kan je deze site wel opdoeken…. jammer.
LikeLike
En trouwens, in die kaartenbak moet dan ook staan dat Nuts natuurlijk niet het meest lekkere reepje is. Die komt op een gedeelde laatste plaats met Milky Way en Mars.
LikeLike
Waarom zou je als je al weet dat dat niet klopt?
LikeLike
Goed dat je dat opvalt Mellody. Ja.
LikeLike
@Mellody: (nuts) Jij begrijpt het concept weer niet. Het gaat om deskundigen. Mag ik je wijzen op de eerste volzin van de tweede alinea?
LikeLike
Oke. Reken mij even voor. 20+21= ?
LikeLike
Dat weerleg ik zo. Bonnie st. Claire bestaat ook.
LikeLike
Zul je zien dat zo’n DBA als Casaspider er weer in gaaat zitten klooien.
LikeLike
Men had ook vol moeten houden dat de aarde vierkant is. En iedereen die een afwijkende mening heeft, over het randje duwen.
LikeLike
Wat is er nu moeilijk aan de waarheid accepteren? Een vierkante aarde is belachelijk. Hij is rond, als een pannenkoek.
LikeLike
Ik heb daar ooit eens over nagedacht (waarschijnlijk op school, want ik kon altijd veel interessantere dingen bedenken dan die leraren): als de Aarde kubusvormig zou zijn, zou deze voor ons gevoel bestaan uit acht enorme, driekantige piramides.
LikeLike
Alhoewel; het is nog niet zo simple je voor te stellen in welke richting je de zwaartekracht voelt bij een kubusvormige planeet.
LikeLike
Die regel ken ik uit mijn diensttijd, hoeft maar heel miniem aangepast:
regel 1: de database heeft altijd gelijk
regel 2: mocht de database geen gelijk hebben dan treedt automatisch regel 1 in werking.
(in dienst was de sergeant de database)
LikeLike
Oh, en in dienst werd die sergeant achter zijn rug geregeld hartelijk uitgelachen waarna iedereen gewoon zijn eigen ding deed. Die database kon wel eens hetzelfde lot ondergaan.
LikeLike
Je moet oppassenm met die sergeants. Voor je het weet zijn ze kamerlid.
LikeLike
Pff, kunnen we het eens wat luchtiger houden?
Of ben ik gewoon te dom voor dit alles?
LikeLike
Nee, zeker niet. Ik schijn de enige te zijn die er een probleem mee heeft als hij iemand moet overtuigen dat de aarde rond is en diegene blijft volhouden dat hij plat is.
LikeLike
Je kunt van je leven niet aantonen dat Bonnie St. Claire bestaat. Net als de stad Bielefeld.
LikeLike
Dus jouw pannenkoeken zijn niet plat Mack? Eet dat niet lastig?
LikeLike
Ik had het grapje ooit van Herman Finkers gehoord. Toen hij hem vertelde, snapte iedereen hem.
LikeLike
Als jij het weerlegt, zal ik het aantonen. Ik vind dat filosofen soms doorslaan in hun gedrag. Uiteindelijk komen ze na jaren weer uit bij dat wat de boer in een seconde zag.
LikeLike
Maar Mack, ik bèn deskundig, zeg maar gerust expert op het gebied van chocola (en drop …, en pudding…en chocola).
LikeLike
Ik herhaal: je gaat dat niet aantonen. In geen geval.
Wel slaan veel filosofen door. Volgens Nietzsche komt dat doordat ze naar een eindconclusie toeredeneren. Is een egootjekwestie. Moeten nodig ’n drol draaien op het gazon van voorgangers.
Zowat alle mogelijke (althans een beetje zinnige) eindconclusies zijn nu opgebruikt. Tegenwoordig zijn ze bezig met combinaties van eerdere bullshit. Hedendaagse filosofen hebben dan ook nauwelijks nog het aanzien van weleer. Wat doe jij? Ja ik knip en plak drollen.
LikeLike
Of ik het ga doen is een tweede, maar ik kan het zeker wel. Als ik dat voor een rechter moest aantonen, zou mij dat lukken.
LikeLike
Bonnie St Claire is er zelf af en toe nauwelijks zeker van dat ze bestaat.
LikeLike
Rectificatie:
Ik was abuis als ´t maar kan. We hebben wél een hedendaagse filosoof met groot aanzien. Gehad, moet ik zeggen. Overleden in 1997. Daar zitten wel wat potentiele kaarten voor jouw systeem in denk ik Mack.
http://www.youtube.com/watch?v=cIjocklJ7No
LikeLike
Ja, maar wat is er nu moeilijk aan dat systeem? Gewoon wat vragen erin die marketingtrucs en oude volkswijsheden naar het rijk der fabelen verwijzen? Dat is alles.
LikeLike
20:07 Zelden zo’n omstotelijke uitspraak gelezen.
LikeLike
Ram hem dan eens om met een voorbeeld!
LikeLike
Nee ik ga slapen.
LikeLike
Ja lekker dan. Slapen bedoel ik.
LikeLike