Mevrouw mack denkt altijd dat ik films niet begrijp. Soms ben ik het verhaal inderdaad ook na twee minuten kwijt. Maar niet omdat ik het niet begrijp. Ik zie gewoon dingen die helemaal niet kunnen. Anderen zien dat niet en denken dat ze de film gewoon begrijpen. (Ik was niet voor niks de winnaar van Futre's filmquiz.) Zoals gisteren, Shawshank Redemption, hoe kon die poster nou weer strak vast zitten aan de muur, toen Andy Dufresne door zijn tunnel ontsnapte? Volgens Marina hoefde hij alleen maar de onderkant van de poster los te halen en hem daarna te laten vallen, maar als dat zo zou zijn had de directeur er nooit later een steen doorheen kunnen gooien. Probeer bovendien eens een poster aan de achterkant met je voeten vast te maken, want draaien kon niet in dat gat.
Zwartboek, ook zoiets. Het verhaal slaat helemaal nergens op. Nadat ik de film niet begrepen had, belde ik mijn goede vriend en filmkenner Futre om opheldering, maar volgens hem dacht ik er te diep over na. Ja, dat zou natuurlijk wel kunnen.
Ik denk dat jij gewoon slimmer bent dan de gemiddelde filmkijker. Ik zou nooit op dat posterverhaal gekomen zijn.
Dat jij slimmer bent is ook een nadeel. Wij genieten van deze prachtige rolprent en met name het gezicht van de gevangenisdirecteur op het moment dat hij een steen door die poster gooide.
Maar volgens mij heb je gelijk.
LikeLike
het was een heel erg stevige poster. En hij was veel groter dan het gat. Dus de steen veroorzaakte alleen een gat ergens in het midden van de poster. Verder hing hij prima, ook met losse onderkant.
Ik weet ook niet hoe ik het moet uitleggen, maar ik heb het gevoel dat het klopt.
LikeLike
Boekhouders hebben geen fantasie, vandaar
LikeLike
Oly heeft zojuist een ENORME fout gemaakt.
Ik weet precies waar Mack het over heeft. En hij heeft heel erg gelijk.
LikeLike
Het stoort mij altijd in films dat ze de voordeur vergeten dicht te doen terwijl het buiten sneeuwt, en bijv. de koelkast laten open staan terwijl ze (de acteurs) ervoor staan te leuteren. Ik kan dan alleen nog denken: DOE DIE DEUR DICHT!!!!
De film waar jij het over hebt heb ik niet gezien, maar je zult ongetwijfeld gelijk hebben!
LikeLike
Maar van je beschrijving begrijp ik geen hout!
LikeLike
Auto’s doen ze 9 van de 10 keer ook niet op slot in films. En ze worden niet gejat. Heel onwerkelijk
LikeLike
Niet zeuren, Mack. ShShRed is gewoon een goede film.
LikeLike
Dus het blijft hangen. Net al reclame. Opzet geslaagd. Goede film. Dom boekhoudcommando. Nog dommere reageerders.
LikeLike
als reclame bedoel ik.
LikeLike
Het effect van die gladde poster is sterker. En ja, het kan niet, maar het blijft een keigoeie film.
LikeLike
Ik begrijp jou af en toe helemaal niet.
LikeLike
Ja, dat is dikwijls een grote handicap.
LikeLike
Er zijn hele sites met fouten in films die het gros van de bevolking niet opvallen. Het verbaasd me niets dat een boekhoudcommando die wel ziet.
LikeLike