Op weblogs van verschillende trotse moeders en vaders zie je vaak foto's van hun vrolijke kinderen. Je hoeft maar in mijn linklijst te klikken en je hebt grote kans om aan te lopen tegen een vrolijk verhaal over leuke kinderen met bijbehorende foto's. En dat meen ik oprecht, geen sarcasme van mijn kant.
Gisteren zaten we bij McDonald's Den Dolder alwaar wij konden genieten van een hapje en een drankje in een sfeervolle ambiance. Een halfbloed meisje van een jaar of 16 dat zichzelf erg interessant vond, en bijbehorend mannelijk gezelschap stormden binnen. Het wicht ging aan het tafeltje naast ons zitten en zonder iets te eten te halen pakte ze haar telefoon. Een verschrikkelijk irritant gesprek met een collega-prostituee volgde. " Wat heb ik gezegd dat jij was? Hoe kom je erbij trut, dat heb ik fokking helemaal niet gezegd. Nee, Nee, en Melvin ook niet nee! Wat? Nou ja, zeg, hangt ze op die fokking bitch!
Ze belde opnieuw: Je bent gewoon fokking gefrustreerd man, je gaat toch niet zomaar ophangen? Nee, dat doe je niet weet je, daar maak je mij fokking evil mee weet je?! Zo ging dat ongeveer een kwartier lang, veel te luid, steeds onderbroken doordat de andere kant ophing en het wicht weer een andere bekende moest bellen om haar verhaal te doen. Kortom, ik werd licht geïrriteerd.
Volgens mevrouw Mack, die bij een ROC werkt, was het een redelijk normaal gesprek voor een meisje van haar leeftijd. De twee jongens die haar vergezelden heb ik ook nog nooit op weblogfoto's gezien.
Wat ik maar zeggen wil weblogvaders en moeders, jullie kinderen bestaan toch wel echt hè? Niet dat jullie me voor de gek houden met wat leuke plaatjes uit de Wehkampgids? Want het lijkt me zo leuk als Hans later met wat andere vriendjes en vriendinnetjes in contact komt dan het meisje bij McDonald's Den Dolder.
Vroeger werd door aanstaande schoonvaders altijd aan jongens gevraagd wat hun vader deed om te beoordelen of de schoonzoon geschikt was. Ik ga dat anders doen. Om te beoordelen of Hans' keuze een goede is heb ik al een nietsverhullende vraag bedacht. "Weblogt je moeder?"
Ik ben op school regelmatig getuige van dit soort gespreken.Hoezee 😕
LikeLike
LOL 😀
LikeLike
Ik hoor in de tram ook regelmatig dit soort gesprekken. Ik zou het niet erg vinden als het verboden werd. 😉
LikeLike
Zulke gesprekken heb ik nooit gevoerd – Oh, mijn God – ik wordt oud!
LikeLike
Helaas is Hans een ietsiepietsie te jong voor mijn dochter.
LikeLike
Het zou dus zomaar kunnen dat de moeders van die fokking evil bitches nu massaal gaan webloggen. Voor de zekerheid… 😀
LikeLike
Het zou dus zomaar kunnen dat de moeders van die fokking evil bitches nu massaal gaan webloggen. Voor de zekerheid… 😀
LikeLike
Ik dacht eerst nog, “In Den Dolder zat vroeger een inrichting” 😉
Maar verderlezend begrijp ik dat het ‘normaal’ is. Als mijn kinderen later zo gaan praten, dan ehhhhh. Roep ik Suus in voor bijscholing. Ga ik verhuizen. Vraag ik “weblogt je vader?” aan elk vriendje 😉
LikeLike
Ik dacht eerst nog, “In Den Dolder zat vroeger een inrichting” 😉
Maar verderlezend begrijp ik dat het ‘normaal’ is. Als mijn kinderen later zo gaan praten, dan ehhhhh. Roep ik Suus in voor bijscholing. Ga ik verhuizen. Vraag ik “weblogt je vader?” aan elk vriendje 😉
LikeLike
In Amsterdam-Noord was ik als kind bijzonder omdat ik als enigste meisje niet op de grond kwatte en tongen niet als hobby had. Hoop dat mijn ‘kids’ later ook loggen 8)
LikeLike
A.M.@ Eigenlijk was je gewoon de enige niet-snol in Amsterdam-Noord.
LikeLike
Ik kom dergelijke gesprekken meestal in het openbaar vervoer tegen. Wat nog wel eens wil helpen is heel nadrukkelijk mee gaan luisteren, af en toe knikken en desnoods er een opmerking tussendoor gooien. Meestal duurt het niet lang voor ze vertrekken, ophangen of je toeroepen “zeg hee dit is prifee hoor” (waarop dan gereageerd dient te worden met “dat is aan het volume niet te horen” oid)
Wees niet verbaasd als het gesprek beëindigt wordt met “ik bel je later, d’r zit hier een of andere griezel mee te luisteren”. Gelukkig is de kans dat ze erover gaan loggen niet erg groot 😀
LikeLike
halfbloedje.. 16 jaar.. hmmmmmmmm
LikeLike
Shit man je hebt me fokking betrapt met me wehkampplaatjes. Tis trouwens da fokking Neckerman weet je. Maar nu zit je me wel fokking te dissen met dit log. Daar maak je mij ook fokking evil mee.
LikeLike
Yukiko, je hebt dat verdacht goed onder controle…. 😀
LikeLike
Gelijk heb je Mack. En het is ook de enige manier om er achter te komen of de schoonma van Hans een beetje een zinnig leven leidt 8)
LikeLike
Loop niet zo te fokking fokken hiero! Fokken eikels!
Dit is wel de stek van Mack en familie, als vanzelfsprekend. Fokkerdefokkerdefokkerdefofokfok!
* loopt boos weg *
LikeLike
Onze foto’s zijn vet fokking echt! Fok jou!
LikeLike
Mack! Je staat in de top 50!
LikeLike
hé Mack, is was gisteren op de ‘kermis’ in Alkmaar Noord. Zelfde laken een pak. Log volgt. Maar ik heb aan je gedacht, toen ik daar was, en ik heb dit soeffeniertje voor je meegenomen. 😀
LikeLike
@Anna-Maria: Ik zie het! Ik heb eindelijk iets bereikt in mijn leven.
@polderzilver: Ik heb mij vernoemd naar Mack (de echte) die op zijn beurt vernoemd is naar de vrachtwagen.
LikeLike
Ja. Daarom dus.
LikeLike
Trouwens, de moeder van de jongedame in kwestie heeft vast óók een weblog. Je komt in weblogland net zo vaak rare mensen tegen als in McDonalds 8)
LikeLike
Niks foto’s van kindjes en ook geen praatjes.
De enige echte Mac ben ik toch zeker!
LikeLike
Oh ja…
…slaap lekker, alvast.
LikeLike
Och…gij zalige onwetende Witten niet in contact zijnde met het allochtone deel onzer natie!!
Die taal is gewoon Urban, Man!! Je zit gewoon je toekomstige schoondochter te dissen.
😉 😉
LikeLike
@ Jolie: Haha,doe ik graag hoor 🙂
LikeLike
8)yoyoyo 😉
LikeLike