Ik log maar weer eens een keer, want ik heb weer wat te vertellen en die logs van mack….. Tsja.
Ik ben donderdag bij de verloskundige geweest en we hebben kunnen vaststellen dat "het kind" mijn karakter heeft. Het ligt namelijk nu al dwars, het wil niet indalen. Nu is dat geen ramp, ik ben pas 37 weken, en het zit in de familie. Ik hoorde wel van de verloskundige dat 85% wel is ingedaald met 37 weken (we hebben het nu over het eerste kind). Daar stond ik van te kijken.
Nu mag ik maandag een bezoekje brengen aan de gynaecoloog. Ik heb een donkerbruin vermoeden dat ze me daar gaan vertellen dat ik in het ziekenhuis moet bevallen. Wat wij niet erg vinden trouwens. Ik beval graag thuis, maar als het in het ziekenhuis moet hoor ik het liever van tevoren dan tijdens de weeën.
Mijn zus heeft 2 kinderen, wilde alletwee niet indalen en zijn alletwee op de wereld gekomen met een keizersnee. Ik heb een totaal andere bouw dan mijn zus en ik hoop toch nog echt dat het een natuurlijke bevalling kan worden. Bij mijn zus was het probleem dat de ettertjes niet door haar bekken konden.
Ik kreeg ook nog een waarschuwing mee: Mochten mijn vliezen breken, dan mag ik maar 1 ding doen en dat is gaan liggen. Maakt dus niet uit waar, dit kan ook op de vleeswarenafdeling van de C1000 zijn. Omdat het kind niet ingedaald is zit je namelijk met het probleem dat er dan een arm of been uit kan komen…… Ik moest er wel een beetje om lachen. En wat doe je met die informatie? Drie weken op de bank zitten?? Ik kan daar weinig mee. Ik ben geen paniektype, maar je wil iets wel serieus nemen.
Al met al komt het steeds dichterbij, we hebben de proefdrukken van de kaartjes (jaja, met het gedicht van mack), de klossen staan naast het bed (nee, er nog niet onder, ik ben namelijk 1M61, dus het lijkt me zwaar onhandig) en de emmers staan klaar. Zelfs mack is er eng rustig onder!!!!
Hahahha, hij was leuk he!!
LikeLike
Elke dag een kwartier touwtje springen wil wel eens helpen. (OAB)
LikeLike
Oew zelfs ik ga het bijna spannend vinden nu 🙂
LikeLike
Goh Lennard, wat ken je mack goed…… ucheeee uuucheeee, oeps, sorry, hoestbui.
LikeLike
Gewoon doen wat je altijd doet: fietsen, lopen, tv kijken. Ze kunnen er niet vroeg genoeg aan wennen.
Leg wel vast de volgende dingen klaar:
draagbare cassetterecorder
tapes
pakken koekjes.
Een ziekenhuisbevalling kan lang duren (uurtje of 23, is mijn ervaring) en dan kun je maar beter wat afleiding hebben (mack ook!)
LikeLike
Mack is zich aan het voorbereiden om zenuwachtig te worden, denk ik. 😉
En over dat indalen; is het niet zo dat ze voorzichtig de buik kunnen masseren om het kindje te laten draaien of indalen of zoiets?
Ik meen zoiets wel eens gehoord te hebben van een vriendinnetje, moeder van twee en zwanger van de derde, en bovendien aan het studeren voor specialistisch gynaecologisch verpleegkundige. 8)
LikeLike
@Von: Ja
@ Peng: Ik denk niet dat zoiets werkt, anders was daar vast wel iemand mee gekomen….
LikeLike
Neuh, ik doe gewoon nog alles hoor. Ik heb toch geen rust in mn kont.
LikeLike
ooo zie nu dat het al een tijdje geleden is dat deze reacties geplaats zijn dus uhhhhhh gefeliciteerd met jullie kleine hahahaha
Gr Diana
LikeLike