Prachtig, die voetbalwedstrijd bij sbs6. Ook dat er in beeld komt hoe hard er iemand geschoten heeft. Wie wil dat nu weten?
Met tennis doen ze het ook, maar dat is omdat het anders zo'n saaie sport is om naar te kijken volgens mij.
Ik denk dat degene die het verzonnen heeft bij sbs een dik salaris krijgt, en nog erger: die meneer (waarschijnlijk een meneer) loopt ook nog erg trots te wezen op deze "verrijking" in de voetbalverslaggeving.
Vind ik leuk:
Vind-ik-leuk Laden...
Gerelateerd
Auteur: Mack
Ik ben Mack, uit 1969, dat klinkt vertrouwder dan het noemen van mijn leeftijd. Begonnen in 2004 met web streepje log, dat te succesvol werd en dus overgenomen door snelle jongens die alles kapot maakten. Ik heb in tegenstelling tot velen mijn archieven kunnen redden, maar bijbehorende foto's zijn veelal verdwenen in de diepste krochten van internet en dus weg. Ik woon in Vaassen, aan de oostelijke rand van de Veluwe en schrijf daarover alsof het onontdekte wildernis is. In werkelijkheid is het één grote ergernis van verbodentoegangbordjes en zwervende toeristen. Verder schrijf ik over alles, soms serieus maar meestal niet. Sorry.
Toon alle berichten van Mack
Treffend. Ik dacht krek precies hetzelfde zeg.
LikeLike
Mooi, dan sta ik niet alleen in mijn strijd tegen de mensen die vinden dat ze zinvol bezig zijn, maar eigenlijk overbodig zijn.
LikeLike
Ik heb er maar met een half oog naar gekeken en dan valt die onzin niet op. Een idee misschien?
Zo’n superwedstrijd was het ook niet trouwens
LikeLike
Ik heb er maar met een half oog naar gekeken en dan valt die onzin niet op. Een idee misschien?
Zo’n superwedstrijd was het ook niet trouwens
LikeLike