Het was een absolute kutdag en ik begrijp niet dat ik me nog zo laat opnaaien door zoiets. Het moet de machteloze frustratie zijn. De vaatwasser deed het niet, dus ik probeerde hem een paar keer. Toen is hij gaan lekken en nu ligt er water onder het laminaat. Als ik erop sta hoor je het klotsen. Ik had eerst niet door waar het water vandaan kwam, omdat het door de hele keuken lag. Ik moest wat plinten loshalen die ook nat zijn geworden en het is de vraag of ik die weer goed krijg.
Ondertussen deed mijn dochter tijdens de crisis niks dan irritante herrie op haar telefoon voortbrengen en stak geen poot uit, ook niet toen ik haar sommeerde. De hond pieste van blijdschap in huis toen de uitlaatservice kwam, maar dochter wilde het niet opruimen want dat vond ze vies. Ik ben door het lint gegaan, heb als Mathijs van Nieuwkerk tegen haar staan schreeuwen en heb haar telefoon afgepakt.
Dat gevoel raak ik niet meer kwijt. Het gebeurde tussen de middag en ‘s avonds had ik er nog last van. Het is een klote gevoel, onmacht, geen idee hoe je het moet oplossen en het liefst zou ik iets in elkaar trappen.
Moesten we nog naar Roué Verveer ook, had ik al helemaal geen zin in en ik kon er ook niet om lachen, de eerste twee minuten. Daarna gelukkig wel. Ondertussen heb ik geen idee of we een nieuwe vloer moeten of dat we hiermee wegkomen. Een nieuwe vaatwasser is al wel besteld. Natuurlijk, het geld klotst hier tegen de plinten. En het water ook.
Dat kun je met recht een k*t dag noemen. Ik denk altijd in oplossingen dus ik ga je niet troosten met: iedereen heeft wel eens zo’n dag ….
Dus:
Bestel een nieuwe vaatwasser (✅heb je al gedaan).
Laat iemand komen voor het laminaat en om het water weg te zuigen als dat nodig is. En leg gewicht op het laminaat (idem).
Stuur je dochter naar een cursus ‘Hoe gedraag ik me sociaal en niet zo egoïstisch’.
Succes en sterkte!
Alles sal reg kom.
LikeGeliked door 1 persoon
Regel een uitlaatservice voor dochter.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat wordt een verzekeringsklusje. Je kunt beter plavuizen in de keuken leggen. Al dat kwetsbare laminaat ook…
LikeLike
Ik twijfel nog. Het is al oud, maar nog niet kromgetrokken.. misschien hebben we geluk.
LikeGeliked door 1 persoon
Ach, en toen kwam Linda thuis en keerde de rust terug
LikeLike
Als een Mathijs van Nieuwkerk?
Is dat niet wat overdone?
LikeLike
Heb je haar telefoontje in het water laten vallen? Helemaal per ongeluk uiteraard 🙂
LikeLike
Daar kunnen ze tegenwoordig goed tegen.
LikeLike
Moest ze op haar knieën?
LikeLike
Echt balen, dit soort toestanden in huis.
LikeLike