Er is een klein beginnetje gemaakt met een centrum-rechts kabinet, met Geert for president. Geert gedraagt zich ineens ook presidentieel. Hij wil premier worden van alle Nederlanders en niemand buitensluiten. Wat ik echt heel vreemd vind. Hoezo niet? Dat was zo ongeveer zijn bestaansrecht, om moslims buiten te sluiten? Hoe dan ook, hij doet het niet slecht. Op zich zou ik best benieuwd zijn naar Geert als premier. Blijft hij zich dan zo waardig gedragen, of voert hij nu even een act op om überhaupt kans van slagen te hebben?
Mocht het zover komen, dan zijn we er nog lang niet. Want zelfs als Geert zich waardig blijft gedragen, dan is er nog zijn achterban, en dat zijn geen mensen met humor. Binnen de kortste keren vechten die elkaar de tent uit. U mag me aan deze voorspelling herinneren mocht ik het fout hebben.
Een best lange inleiding voor een ander punt dat ik wil aanstippen. Ik las net dat Guterres of hoe heet die man, waarschuwt dat de oorlog in Gaza een bedreiging voor de internationale vrede is. Welke internationale vrede hij precies bedoelt weet ik niet, maar hij heeft een goed punt, dat zou zomaar eens uit de hand kunnen lopen. Ik vind het ook altijd vrij egoïstisch gedacht, een bedreiging voor de vrede. Met andere woorden, zolang die oorlog daar blijft is het goed. Ja, dat moet ik toegeven, de ver van mijn bed show is een mooi programma.
Gelukkig gaat Geert het allemaal oplossen. Die zorgt dat de oorlog blijft waar hij hoort. Want vol is vol!
Haha.. ik hoorde op een nieuwszender op de vraag hoe moslims stemden dat het gros dat op Wilders hebben gedaan. Ze hebben de boodschap van Wilders beter begrepen dan het gros van ons Nederlanders. Hij gooit er niemand uit maar wil alleen de import beperken, waarmee de moslims het volkomen eens zijn. Ben je ginder geregeerd door de moslim overheid, de controle op de naleving van de koran door elkaar en de imams wil je dat hier niet nog eens meemaken.
LikeLike
Gooit ze er niet uit, maar sluit ze uit.
LikeLike
Jij bent pas echt hard voor hen.
LikeLike
een van de 37 apostelen zei gisteren voor de microfoon dat ze korte metten gingen maken met allerlei linksigheid. Onder meer het rapport met smoesjes over de waterkwaliteit …. zo bont heeft Geert himself het nog niet gemaakt.
ik vrees het ergste van dit stel.
fialas ________________________________
LikeLike