Tuttie II

Na de vermissing van de tuttie van Tammar, deed de politie de eerste 24 uur niks. Standaardprocedure, volgens de politie komt 97% van de vermiste tutties in de eerste 24 uur weer terug. Bij ons dus niet. Bovendien heb je als ongeruste ouders altijd het gevoel dat je bij de overige drie procent zit, en niet bij de 97. Amber Alert is ingeschakeld om mensen extra oplettend te laten zijn. Wij hebben foto's van de vermiste tuttie op alle bomen in het dorp gespijkerd en een beloning uitgeloofd voor de tip die zou leiden tot het oplossen van dit misdrijf. Want dat er een misdrijf in het spel is, was mij intussen wel duidelijk. We hebben Opsporing Verzocht ingeschakeld. Interpol is op de hoogte gesteld, evenals de A.I.V.D, en de geheime diensten van Amerika en de ons omringende landen. Peter R. de Vries is gelijk naar Peru afgereisd, omdat het voor hem klip en klaar was dat de tuttie zich in de gevangenis bij J.v.d.S. zou bevinden.

De oplettende kijker heeft vanmiddag premier Rutte de tuttie nog even horen aanhalen. Dat het regeerakkoord wel eens heel anders uit kon pakken als de tuttie niet gevonden werd. Ja, de zaak is serieus aangepakt. Uiteindelijk belde vanochtend een oplettende medewerker van het zwembad, dat de tuttie ineens op de balie lag. Wie het daar heeft neergelegd is tot nog toe onbekend. Er zat een briefje bij dat de dader spijt had van zijn daad, en dat hij afzag van de uitgeloofde beloning. Hulde. Er zijn nog eerlijke mensen. Tammar slaapt inmiddels weer met haar vertrouwde tuttie. Ze wilde vanavond uit zichzelf naar bed. In alle euforie ben ik vergeten Peter R. de Vries op de hoogte te stellen dat de tuttie weer terecht is.

Onbekend's avatar

Auteur: Mack

Ik ben Mack, uit 1969, dat klinkt vertrouwder dan het noemen van mijn leeftijd. Begonnen in 2004 met web streepje log dat te succesvol werd en dus overgenomen door snelle jongens die alles kapot maakten. Ik heb in tegenstelling tot velen mijn archieven kunnen redden, maar bijbehorende foto's zijn veelal verdwenen in de diepste krochten van internet en dus weg. Ik woon in Vaassen, aan de oostelijke rand van de Veluwe en schrijf daarover alsof het onontdekte wildernis is. In werkelijkheid is het één grote ergernis van verbodentoegangbordjes en zwervende toeristen. Verder schrijf ik over alles, soms serieus maar meestal niet. Sorry.

6 gedachten over “Tuttie II”

  1. Heb je de foto’s wel van de bomen verwijderd (en ze een doekje voor het bloeden gegeven?). Anders staat er binnenkort ineens een hele politiemacht om je heen terwijl je onschuldig met Tamar loopt te wandelen en kom je als vermeende tuttie ontvoerder nog in de Telegraaf.

    Like

Zegt u het maar

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *