Vandaag bij de Bavaria City Race in Rotterdam, kon ik met twee pitspoezen op de foto. Gratis, maar dan bij de tribuneprijs in. Ik heb nog even gedacht: "Zal ik het doen?" Het waren twee mooie jonge meiden in een blauw glimmend Bavariapak met reliëfletters op hun borst. En elke keer als ze poseerden met een man in hun midden toverden ze een prachtige lach tevoorschijn. "Nee," dacht ik. "Dat is geen gezicht. Ten eerste kan ik niet voor een foto lachen en ten tweede is ik het knap zielig, als bijna veertig-jarige met inhammen op de foto gaan met twee jonge meiden. Ten derde realiseerde ik me dat ik helemaal geen fototoestel heb.
Speciale dank aan de Finse WRC-coureur Jari nogwat, die niemand minder dan J.P. Balkenende naast zich plaats liet nemen en onze minister-president een gezicht liet trekken dat het midden hield tussen blij kijken en pure angst. Een beetje het gezicht dat ik zou hebben getrokken als ik op de foto was gegaan met de pitspoezen. Het was maar goed dat Balkenende vanavond niet meer hoefde te regeren.
zie…zie…als je nu een i-phone had gehad….dan waren die inhammen op slag verdwenen en had je de uitstraling van een jonge god gehad.
LikeLike
Marloes, Die iPhone maakt het alleen maar zieliger, hoor!
LikeLike
Maar wat doe je nou ook in R’dam!? Als er vlakbij je huis een hackerscongres is! mack, hack, het scheelt maar 1 letter! Met jouw shutdown -y -g0 kun je gewoon niet wegblijven… Eigenlijk! 😉 Over 4 jaar zien we jullie in de family village*), OK?! *)Zie hier, 8e entry bij de families: https://wiki.har2009.org/page/Village:Family_Village#Camping
LikeLike
Jolie, doe toch niet zo raar. Ik kan niet eens een tent opzetten! 😉
LikeLike
Uh.. camper huren..? 😉 kwas zelf ook geschokt hoe vreselijk het er in hakt: slapen op een luchtbed: ‘oma staat op.’ 😉
LikeLike