Mijn beruchte schoonzus voerde een telefoongesprek met Linda. Beiden hebben mij zwakzinnig genoemd, naar aanleiding van het ponyknipincident. Het ging over de zomertijd. Hans, de nomade, slaapt weer eens buiten de deur,bij zijn neefje Dan. Schoonzus en Linda kwamen er niet helemaal uit hoe laat de wekker, en dus het signaal dat de kinderen naar beneden mochten, nu gezet moest worden om het huis op enigszins christelijke tijd te laten ontwaken. Na lang beraad besloten ze de wekker op vijf uur te zetten om het effect van de zomertijd ongedaan te maken en de kinderen op de normale tijd van zeven uur wakker te laten worden. Gelukkig kwam Linda er om 23:00 uur achter, nog voor de zomertijd zijn intrede deed, en belde nogmaals om even te waarschuwen dat het waarschijnlijk niet goed was. Mijn zwager hinnikte op de achtegrond.
Zomertijd, we kunnen het beter afschaffen, Het is bedoeld ter besparing van energie, maar ik vraag me af of dat per saldo effect heeft.
Ja, en voooral sinds we gelijkgeschakeld zijn met Europa, en het dus nog helemaal tot in oktober doorgaat ook.
Van de andere kant heb jij nu wel weer een punt terug kunnen scoren op Linda.
LikeLike
Mijn ezelsbruggetje: VOORjaar dus klok VOORuit!!
LikeLike
Zomertijd? Is de lente nu alweer voorbij?
Gelukkig heb ik er geen last van. Vanaf vandaag
sta ik een uur later op en eet ik een uur later.
Als je niet mee wilt doen met deze tijdterreur,
dan ga je een uur later naar je werk en stuur je
de kinderen een uur later naar school. Een echte
kapperscommando zit daar niet mee.
LikeLike
Ik ben wel de laatste die het recht heeft hier lacherig over te doen. Het zou mij ook kunnen overkomen namelijk. Nog waarschijnlijker is, dat ik het straal vergeet en een uur te laat op mijn werk kom. Waarna het me verdories een half jaar kost om mijn niet-wereldvreemdheid te bewijzen. En aan het eind van dat half jaar? Precies. Dan gaat de wintertijd weer in.
LikeLike
Ja maar, dat is nou net zo leuk aan jou, die wereldvreemdheid
LikeLike
Mijn dag duurt een uurtje korter, niet mijn nacht zeg. Gekkenwerk.
LikeLike
@ Laurent
Dank je. Ik vind jouw overgewicht ook precies het grappige aan jou.
LikeLike
Mag van mij worden afgeschaft. Weg met die zomertijd-jetlag.
Energiebesparend schijnt het niet meer ze te zijn zag ik laatst op tv. Dus weg met die onzin!
LikeLike