Aarzelend reageerde ik op een advertentie. Toen ik dagen later nog niks gehoord had, mailde ik eens waar de informatie bleef. Ik bleek een verkeerd adres te hebben ingevuld. Mijn werkadres met mijn woonpostcode. Dat was wat lastig voor de post. Toen duurde het nog een poosje. Ik vroeg mij hardop af waar de folder bleef. Er reageerde iemand hier in huis dat er wel iets was binnengekomen, een paar dagen geleden. Ik ging op zoek en vond de folder tussen de kranten. De folder heeft daarna nog een week op mijn bureau gelegen en vandaag heb ik met mijn baas overlegd wat hij ervan vond. Het leek hem een goed idee.
Tien jaar geleden werd ik eens op mijn huid gezeten door mijn vorige baas om een vervolgstudie op te pakken. Maar ik had er net tien jaar avondstudie opzitten en ik was het zat. Ik antwoordde hem dat ik eerst eens een paar andere dingen wilde regelen in mijn leven. Ik zei niet wat, maar ik doelde op Linda. De afgelopen tien jaar hebben mij veel gebracht. Ik ben vader geworden en samen met Linda hou ik dapper stand in de strijd die het gezinsleven soms is. En zolang je stand houdt, is het gezinsleven mooier dan welk salaris dan ook.
Maar ik ben weer toe aan een nieuwe uitdaging. Dat is een grapje, want ik zou nooit zeggen dat ik aan een uitdaging toe ben. Dat zit niet in mijn aard. Een uitdaging hoort bij een probleem, en een probleem benader je argwanend en met voorzichtigheid, zodat je niet gelijk met je geacteerde blije hoofd in een klem trapt. Ik ga dus voorzichtig aan weer eens wat extra fiscale kennis opdoen. Het lijkt me machtig interessant. Nee, natuurlijk niet, fiscaal recht is droge driet, maar het gaat mij om het weten, het kunnen toepassen, en om wijze raad te kunnen geven.
3 dingen zijn belangrijk
1. vis
2. kaal
3. krom
LikeLike
Nee, die uitdagingen daar word ik ook schijtziek van. eigenlijk moet je iemand die met een uitdaging aan komt zetten gelijk neerschieten, zo hoort dat bij een duel.
LikeLike
Succes dan maar!
LikeLike
Worden jullie niet geacht elk jaar bijscholing te volgen?
LikeLike
Zolang het niet ten koste gaat van je logfrequentie cq. kwaliteit, lijkt het mij een goed plan! Veel succes.
LikeLike
En ik nog denken dat je eerst je web-log op poten wilde zetten, maar nu begrijp ik dat je aan de Hyves van Linda hebt gewerkt. 🙂
LikeLike
Het is wel typisch zoiets waar je veel geld mee kunt verdienen, want dat kun je altijd met dingen waar ánderen van denken dat met behulp van jouw diensten ook te kunnen.
LikeLike
Als je accountant of fiscalist bent moet je elk jaar een hoeveelheid punten halen door voorlichtingsbijeenkomsten te bezoeken. Anders raak je je titel kwijt. Zover is het met mij nog niet.
LikeLike
Veel geld, ach. Ongeschoolden zijn vaak het rijkst.
LikeLike