In DWDD was Patricia Paay uitgenodigd om te komen vertellen over het feit dat zij de oudste playmate van de maand ooit was. Zestig jaar. Helaas zat Theo Maassen als tafelheer aan om haar feestje eens even flink te vergallen. En dat deed Theo op meedogenloze wijze. Theo was duidelijk niet van Patricia gecharmeerd en al helemaal niet van Patricia's optreden bij Robert Jensen waarin ze gezegd had dat haar ex-man Adam Curry graag naar porno keek in de categorie: chicks with dicks. Bovendien vond Theo dat de kunst van het ouder worden is om te accepteren dat je verlept en uitzakt, maar dat je daarvoor in de plaats wijsheid gaat uitstralen. En daar zat best wat in, in wat Theo vond. Maar niet in hoe hij het bracht. Want hij gaf zijn mening ongecensureerd, vond het jammer van de ruimte die Patricia in de Playboy innam en had nog wel een necrofiele vriend die misschien interesse had.
Kortom, het liep uit de hand en Mathijs liet het uit de hand lopen. Maar hoewel mijn eigen standpunt veel dichter bij dat van Theo ligt dan bij dat van Paay, moet ik Patricia Paay nageven dat ze niet uit het veld was geslagen en dat ze hier en daar ook een punt maakte en zelfs het publiek mee kreeg. "Want," zei ze, "op je zestigste is je leven toch niet voorbij? Dan wil je er ook nog aantrekkelijk uitzien voor de ander?" En ja..ik denk dat dat zo is, ja. Tenminste, ik merk zelf tegenwoordig ook dat vrouwen van mijn leeftijd me meer doen dan meisjes van 20. Terwijl ik 20 jaar geleden juist meisjes van 20 enorm aantrekkelijk vond. Dus daar hebben we een veeg teken van het gelijk van Patricia Paay.
Patricia Paay stond in mijn Rijam agenda van 1979…
LikeLike
Paay is een lekker wijf zei Vincent van Gogh ooit.
LikeLike
En je kan niet ontkennen dat ze er goed uit ziet voor haar 60 jaren. Dat kon je van Theo Maassen niet zeggen…
LikeLike
Patricia Paay heeft nooit op m’n hormonen gewerkt. Bovendien, als Theo zijn gezicht liet behandelen door een plastisch chirurg, zag hij er ook goed uit voor z’n zestigste.
LikeLike
Ook op dit logje hou ik weer braaf mijn mond. Ik leer het wel.
LikeLike
De dame ziet er goed uit. En hoe ze het gedaan heeft, kan mij dat schelen, ze is er zelf blij mee.
En ze is ouder en wijzer want ze reageerde perfect op zijn gewauwel.
De kift zat m erin dat Paay hem niet herkende en in de “wachtkamer” hem geen hand kwam geven als zijnde beiden BN-ers.
Maassen heeft nog wat jaartjes nodig om zo volwassen te kunnen reageren als Paay.
LikeLike
Het is meer het feit dat je als oudere vrouw uitgerangeerd wordt. En die flauwe kul als ouder en wijzer, daar koop je niets voor.
Je kunt twee dingen doen, zoals Paay, die waarschijnlijk hormonen gebruikt om het tekort ,wat na je 50e ontstaat, aan te vullen. Daar blijf je langer energiek en goed gevuld door. Maar heeft zijn consequenties.
Of accepteren dat je ouder bent. En aan de zijlijn staat. En geloof me, dat valt niet altijd mee. Als je het samen met je partner doet (die ook ouder is geworden) is het goed te doen. Maar die partner heeft Paay niet meer.
LikeLike
@Fien: als oudere vrouw? Door wie dan? Door jongere mannen ja. Mannen hebben dat probleem toch ook als ze tenminste niet rijk en succesvol zijn?
Ik vestig mijn hoop op Loretta Schrijver. De mooiste vrouw van omroep Max.
LikeLike
Er wordt zoveel geschreven over deze uitzending, dat ik maar even ‘uitzending gemist’ heb gekeken. Inderdaad, Theo had wat ander taalgebruik kunnen kiezen. Matthijs laat een steek vallen in zijn rol van gastheer. Patricia heeft het goed opgepakt en bleef netjes. Goed van haar.
En die Playboy ga ik niet kopen. Doe ik anders ook nooit:-)
LikeLike
Hmm, ik zat in Friesland… Toch iets gemist, blijkbaar.
LikeLike
Zeg Smits, wij hebben hier ook Nederland 1, 2, 3 hoor! (sinds kort dan)
LikeLike
Wat een storm weer in een glas hollandsch water! Gelukkig heb ik nog het ene (Jenssen) noch het andere (DWDD) gezien. Ook geen behoefte dit op Uitzendinggemist te bekijken. Wat Patricia Paay doet moet zij weten. Mij boeit het niet. Noch haar zingen, noch haar privéleven, noch haar foto’s, noch haar optredens her en der in praatprogramma’s. Vind het alleen een beetje ‘Kijk, ik ben dan wel aan de kant gezet door mijn veel jongere echtgenoot, maar ik mag er nog zijn hoorrrr!!’ Ik vind haar wel overspannen bezig met ‘jong’ zijn. Maar, who cares?
LikeLike
Loretta is ook aan de kant gezet. Ik dacht door RTL4. En dat is inderdaad jammer. Want kijk jij dan wel naar Max?
LikeLike
Het maakt mij niet uit waar Loretta is, ik kijk.
LikeLike
Loretta is leuk. Die neemt zichzelf niet zooooo serieus en doet gewoon haar werk met een aanstekelijke lach.
LikeLike
Ik moet me toch aansluiten bij de opmerkingen van Theo Maassen. Er zijn altijd dingen waar men niet meer op zit te wachten, zoals Paay op haar 60ste in de Playboy, tenzij ze er met echte onbewerkte foto’s had ingestaan, gewoon zoals een 60jarige er dan uitziet.
LikeLike
Wie is ‘men’ Floor?
En is er een programma hoe ‘een zestigjarige’ eruit hoort te zien?
LikeLike
Patricia Paay ziet er nog redelijk goed uit.
Theo Maassen mag best ongezouten kritiek leveren, maar dit ging wel iets te ver. Matthijs van Nieuwkerk krijgt steeds meer maniertjes en hij vindt zichzelf wel heel erg goed en toonde zich geen goed gastheer.
Over tot de orde van de dag !
LikeLike
Die uitzending moet ik (als zominmogelijk DWDD-kijker ;)) nog eventjes gaan kijken via uitzendinggemist 🙂 Dat maakt meepraten wat makkelijker 🙂
LikeLike
@Jolie: op mijn hyves staat precies dát stuk wat je wil zien..
LikeLike
Hmmmm, misschien moet ik toch maar ’s wat minder drinken. Ik zou toch zweren dat hier gisteravond meer te lezen was.
LikeLike
@Hermanus: prima idee!
LikeLike
Ja, wat Hermanus zegt.
Na mijn reactie vanochtend meteen het logje eruit gooien? Tsssk.
LikeLike
Emma, wat zou er aan de hand zijn? Heb jij een idee?
LikeLike
Niks joh. Gewoon op een verkeerd knopje gedrukt.
LikeLike
Dan kijk je toch gewoon even bij je bestanden en dan back up.
LikeLike
Ik wilde een reactie plaatsen op een reactie, op het logje dat verdwenen is, maar ik zie dat dat niet meer nodig is. Soms is op het verkeerde kopje drukken best handig.
LikeLike
Knopje dus.
LikeLike
Nu wil ik weten waar dat logje over ging en vooral waarom het nu weg is. Is dat mogelijk?
LikeLike
Ja. Dat logje ging over Hans en is weg omdat ik op het verkeerde knopje drukte.
LikeLike
@Margo: op een verkeerd kopje drukken kan anders ook best handig zijn. De foute koppen van die hooligans bij Hoek van Holland mogen van mij b.v. allemaal ingedrukt worden.
LikeLike
Zonde. Het was een leuk logje.
LikeLike
Even geheel off-topic, maar had je dit al gelezen:
http://www.nu.nl/economie/2142124/volkswagen-aast-alfa-romeo.html
LikeLike
Sommige reageurs zou ik ook wel eens een koppie kleiner willen maken, één met name. Één eigenlijk.
LikeLike
@Laurent: geen zorgen, zodra zulk nieuws verschijnt word ik ingelicht door mijn spionnen.
LikeLike