Ruimte om een off-topic discussie te voeren.

Gaat uw gang hoor.

Onbekend's avatar

Auteur: Mack

Ik ben Mack, uit 1969, dat klinkt vertrouwder dan het noemen van mijn leeftijd. Begonnen in 2004 met web streepje log dat te succesvol werd en dus overgenomen door snelle jongens die alles kapot maakten. Ik heb in tegenstelling tot velen mijn archieven kunnen redden, maar bijbehorende foto's zijn veelal verdwenen in de diepste krochten van internet en dus weg. Ik woon in Vaassen, aan de oostelijke rand van de Veluwe en schrijf daarover alsof het onontdekte wildernis is. In werkelijkheid is het één grote ergernis van verbodentoegangbordjes en zwervende toeristen. Verder schrijf ik over alles, soms serieus maar meestal niet. Sorry.

22 gedachten over “Ruimte om een off-topic discussie te voeren.”

  1. Nee… ik ook niet… mééén, schrijf eens gewoon wat man!! En als je niets weet, schrijf dan eens over je kinderen ofzo, vind iedereen altijd zo leuk!! ;-))))

    Like

  2. ‘Ja natuurlijk’, dat was altijd zo’n fijn, stichtend programma op zondagavond, gedurende welke ik het idee dat ik een eigen leven had geleidelijk weer moest gaan opgeven omdat ik de volgende dag immers naar school moest.

    Like

  3. Ja, dan kwam er een man in die een liedje kon “scheten” Of eentje die een compleet land verzonnen had. Spokanië. Inclusief de Spokaanse taal en alles wat een beetje land maar nodig heeft.

    Like

  4. Voorts hoorde ik een EO-verslaggever op de radio aan de voormalige broodjesleverancier van DSB vragen: “En hoeveel inkomstenderving loopt u nu mis?”

    Like

  5. Ik ga hier even verder, met uw welnemen:
    @margo: mijn punt is dat jij geen bal snapt van auto’s. Een Alfa-rijder rijdt niet als een achterlijke gek door het dorp om indruk te maken. Alfa’s zijn wafferse wagens. Maar goed, je moet het wel zien natuurlijk.
    Geplaatst door: mack | op 19-11-2009 om 22:44
    Hoezo, ik snap geen bal van auto’s?? Oh nee?? OH NEE?? Valt er iets te snappen aan auto’s dan??? Dus een Alfamannetje rijdt niet als een gek door het dorp om indruk te maken? Heb je een enquete gehouden onder Alfamannetjes? Heb je een steekproef genomen? Of ben jij met je wafferse Alfa het enige voorwerp van je studie?
    Ik zal je eens wat vertellen. Een auto moet rijden en comfortabel zitten en een beetje pit hebben. En mooi zijn. En een beetje ruimte hebben. En vooral niet protserig zijn. Meer is er niet aan een auto te snappen. Ik weet ook wel wat mijn auto mankeert als ‘ie het niet doet (dan is de accu namelijk leeg).
    Ik vind jouw auto best een mooie auto. Mooi rood ook, ik hou wel van rood, al heb ik zelf een zwarte (na vele rode). BMW bezitters wantrouw ik. Maar ik snap verder niet zo veel van auto-idolaten. Ik accepteer dat er mannen zijn die het prachtig vinden. Prima. Maar zeg dan niet dat ik niks over auto’s mag zeggen omdat ik er niets van snap!
    Als jij het zo goed snapt, leg me dan eens uit waarom je zo gek bent op auto’s in het algemeen en Alfa’s in het bijzonder.Niet meer dan twee regels graag, anders val ik in slaap.

    Like

  6. @margo: in antwoord op alinea 1 van uw betoog: Enquete gehouden? Nee natuurlijk niet. Gewoon jarenlange observatie. Zie jij ooit een Alfa over de vluchtstrook een file inhalen?
    In antwoord op alinea 2 en 3: De kleur is niet van belang. Bovendien vergeet je weggedrag. Remmen. Is de besturing vaag of direct? Ruimte boeit niet. Want daar hebben ze andere auto’s voor uitgevonden.
    In antwoord op alinea 4: Waarschijnlijk moet je een auto in jouw geval, om het te snappen, vergelijken met een fototoestel. Mij boeien ze ook niet, liefst vergeet ik ze als ik op vakantie ga. En als ze dan toch mee moeten dan is een wegwerpcamera prima. Daar kan ik ook niet meer dan twee…zzzzzzzzzz

    Like

  7. Emma woont op emmafasolpuntenel Kaleries!
    Mack: Ik zat hier net een hevig betoog neer te tikken over hoe mank je vergelijking gaat. Maar hmmm ik moet toegeven, er zit iets in. IETS! Maar hoor je het mij ooit over camera’s hebben? Laat staan er kwijlend naar staan kijken. Het is een dierbaar gebruiksvoorwerp. Meer niet.

    Like

  8. Nou precies, dat is goed. Die VW van Casaspider daarbij kun je aan het stuur blijven trekken, helpt niks, gaat gewoon rechtdoor in een bocht. Nou, dat wil ik niet.

    Like

  9. @Mack: hehehe. Ik had ooit een Ford Taunus die je tien minuten van tevoren moest waarschuwen dat er een bocht aankwam.
    Die Rover heeft meer zoiets van: “oh, een bocht? Nou, dan zullen we daar alsnog eens even haarfijn doorheen sturen.”
    Het gaat met vertraging, maar het gaat wél goed.

    Like

Zegt u het maar

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *