Aangesproken

Dat ik torenhoogbegaafd ben, zal niet veel mensen als een verrassing in de ogen aanschouwen. Maar tot mijn eigen verbazing ben ik ook Freudiaans goed geworden in het doorzien van reacties en het tussen de regels door kunnen lezen om te begrijpen wat er wordt bedoeld.

Vandaag zag ik in een reactie op een weblog een poging van iemand uit mijn linklijst, om op uiterst doordachte maar quasi-achteloze manier indruk te maken op iemand anders uit mijn linklijst. En niet zoals ik altijd indruk maak op u allen, nee, dit was een pure liefdesverklaring van de een aan de ander. De hoogste kunst van het onopvallend imponeren werd hier ten toongesteld. Uiterst listig gecamoufleerd. Tegen het briljante aan want niemand had het door. Zelfs degene voor wie het bedoeld was niet. Behalve ik. Maar ik ben de doelgroep niet.

Wat jammer nu dat ik u volgens mijzelf opgelegde spelregels niet kan laten zien waar dit gebeurde! Ik geef u één hint. Degene die zich hier ineens opvallend stil houdt, die is verdacht!

Onbekend's avatar

Auteur: Mack

Ik ben Mack, uit 1969, dat klinkt vertrouwder dan het noemen van mijn leeftijd. Begonnen in 2004 met web streepje log dat te succesvol werd en dus overgenomen door snelle jongens die alles kapot maakten. Ik heb in tegenstelling tot velen mijn archieven kunnen redden, maar bijbehorende foto's zijn veelal verdwenen in de diepste krochten van internet en dus weg. Ik woon in Vaassen, aan de oostelijke rand van de Veluwe en schrijf daarover alsof het onontdekte wildernis is. In werkelijkheid is het één grote ergernis van verbodentoegangbordjes en zwervende toeristen. Verder schrijf ik over alles, soms serieus maar meestal niet. Sorry.

19 gedachten over “Aangesproken”

  1. Zolang mensen opscheppen zijn ze ongevaarlijk. En lang niet altijd onrealistisch, zeker als ze het niet zo vaak doen. Valse bescheidenheid, da’s pas verneukeratief. Volgens mij ben je gewoon afgunstig Mack. Moet je niet laten merken joh, want dan heeft diegene daar weer lol van.

    Like

  2. Echt niet dat ik al je links af ga…. Bovendien ben ik lang niet zo torenhoogbegaafd en Freudiaans goed als jij natuurlijk, waardoor ik zo’n doordachte liefdesverklaring niet doorzie.

    Like

  3. @Eva: Dit is eigenlijk meer een poging om een geruchtenstroom op gang te brengen. Kijken of ik ook een gevestigde instantie kan laten omvallen door geruchten. Bovendien wil ik zien wat het met de AEX gaat doen. 😉

    Like

  4. “Ik geef u één hint. Degene die zich hier ineens opvallend stil houdt, die is verdacht!”
    Zo’n zin is natuurlijk ook een mooie manier om heel veel reacties uit te lokken 🙂

    Like

  5. Eh ja Petronella, want daar heb ik de laatste tijd nogal gebrek aan. Maar goed, je bent nog niet zo’n briljant tussen-de-regels-door-lezer als ik, maar ik geef je toch vier punten voor deze poging.

    Like

  6. @ Cyberjunk
    “Hoogmoed komt voor de val.”
    Goh. Bij mij was dat net andersom. Eerst viel ik geweldig goed. Echt waar, zo goed, en zo vaak ook, dat ik er hoogmoedig van werd. En dat is zo gebleven. Goed he.

    Like

  7. Maarre….wat is de uitkomst van dit raadseltje nou? We gaan niet eerst een stukje spek uitgooien en dan vervolgens de kat vastbinden, hè? Das lullig.

    Like

Zegt u het maar

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *