Hoe langer ik naar Wegmisbruikers kijk, hoe minder sympathiek ik verkeersagenten ga vinden. Wat proberen ze nu? Hogerop te komen door moraalofficier eerste klasse Koos Spee na te doen? Het is ronduit ergerlijk om de verkeersagenten in actie te zien. De agenten spelen agentje met termen als: "Blauw aan" ten teken dat het zwaailicht en de sirene aan gaan. Terwijl kenmerk van een zwaailicht en een sirene nu juist is dat het uit zichzelf wel opvalt als het aan staat.
En hoe vaak ik nu al gezien heb dat een snelheidsmeting niet hoog genoeg uitvalt om het rijbewijs in beslag te nemen zodat er een tweede meting gaat plaatsvinden is gewoon schandalig. Gisteren waren twee Ferraribestuurders de klos nadat de eerste meting op 156 km/u te licht werd bevonden zodat een tweede meting werd gestart om het hele boeltje te kunnen pakken met 185 km/u. Heel erg min. Na de eerste meting was er voldoende grond om de Ferraribestuurders een boete te kunnen geven, de heren hadden dan hun rijbewijs mogen houden. En dan de arrogantie als ze de hardrijders staande gaan houden. "We nemen 'm even mee, Piet" betekent gewoon dat agent Hugo tegen agent Piet zegt dat ze iemand een stopteken gaan geven. En dan volgt een lulverhaal over meetcorrectie. Meet dan in één keer goed! Eigenlijk zou het wettelijk zo moeten zijn dat het gemiddelde van alle metingen moet gelden in plaats van alleen de hoogste. (Heel goed Mack, heb je nog meer van die geniale wetsvoorstellen?)
Een van de Ferraririjders had zijn rijbewijs niet bij zich zodat zijn auto in beslag genomen moest worden. De agent beklaagde zich bij de man dat het hem een hoop extra tijd kostte omdat ze nu een kraanwagen moesten laten komen om de auto af te laten slepen, alleen maar omdat de man zijn rijbewijs niet bij zich had. Waarop de Ferrari rijder geërgerd antwoordde dat als iedereen precies deed hoe het hoorde dat de agent dan geen werk meer had.
En de agenten zijn nog beledigd ook als iemand hun zojuist gemaakte film niet wil bekijken in hun video surveillance auto. Ze brengen het alsof er extra straf op staat als je hun film niet wilt bekijken. Terwijl ze wel precies weten en tot in den treure blijven herhalen dat antwoorden op hun vragen niet verplicht is. "Dat hoeft niet in Nederland." klinkt het dan alsof ze het wetboek van strafrecht uit hun hoofd kennen.
Ik heb het een beetje gehad met deze groep. Vroeger, toen de politie nog in Porsches reed waren ze stukken sympathieker. Ze hebben gewoon de pest in dat ze tegenwoordig in Vulva's moeten rondtuffen. Wiens bijzonder slechte idee was dat eigenlijk om de Porsches af te schaffen?
Ik vind die presentator zo’n eng mannetje. Hij geniet er even nèt iets teveel van..
LikeLike
Arrogante ferraririjders!
*Wil er stiekum ook zo een zijn, de weg afsnijden, parkeerplaatsen inpikken of gewoongassen bij mooi en manlijk exemplaar*
Tja.. Ik denk wel dat er meer animo voor het beroep agent zou zijn als ze de porsche weer invoeren..
Auto van de zaak, eh, belastingbetaler dus..
*Een uniform zou mij ook wel staan*
Maar zolang ik niet zo,n ferrari onder mijn kont heb.. geniet ik wel van de bekeuringen die ze oplopen..
LikeLike
Gewoon een kudde paarden aanschaffen
LikeLike
Die Porsches zijn wel duur in de bijtelling.
LikeLike
Vulva – WikipediaDe vulva is het uitwendige deel van het vrouwelijke geslachtsorgaan. Hiertoe behoren de schaamlippen, de clitoris, de uitgang van de urinebuis en de opening …
LikeLike
In de poll kan ik niet voor ‘beide’ kiezen.
LikeLike
@Xiwel: Nee, klopt. Maar dan had je nog niks geweten.
LikeLike
Maar Wegmisbruikers is toch de naamaakversie van Blik-op-de-weg? Hoewel, nu ik erover nadenk: in alle knulligheid geeft het programma misschien wel een helder(der) beeld (-ongewild.)
LikeLike
Je vergeet nog helemaal de manier waarop ze zich opstellen als iemand zich achtervolgd gevoeld zegt te hebben A:”we volgen U al 16 kilometer” “ja, daarom ging ik ook steeds harder rijden, ik voelde mij achtervolgd” A: “niets mee te maken, we hielden ruimschoots afstand”
Alsof dat er iets aan veranderd dat ze hem al 16 kilometer achtervolgen.
LikeLike
@frans: dat is toch onzin, hoe vaak rijdt een auto een kilometer of weet ik veel achter je als je op de snelweg rijdt?
LikeLike
Wat een gelul Mack, die achterlijke verkeersovertreders doen precies wat een verkeersagent graag wil, dus wie is er nou debiel bezig.
Probeer je eens te beheersen, en wacht niet tot kleine Mack een keer aangereden wordt door zo’n debiel die zelf denkt uit te maken hoe hard hij/zij mag.
Dus in het vervolg zwaaien en lachen als je met gepaste snelheid een snelheidscontrole passeert!!!!!!!!!!!!!, dan heeft oom agent de pest in!
Ik wens de fam. Mack veel veilige kilometers.
Opajo!
LikeLike
@Opajo: Ik ga niet in discussie over snelheidsovertredingen met iemand die z’n hele leven begrensd is op 80 km/u.
LikeLike
Mack voor president! dat zal ze leren.
LikeLike
@Cin: daarom juist: die videowagen doet dat juist wel dus is het toch niet zo vreemd dat mensen dat niet vertrouwen? Ik zou dat in ieder geval niet vertrouwen, zeker niet als ze iedere snelheidsverandering van mij volgen (speelt ook mee dat een motor van mij uit de garage gestolen is, wat ook gebeurd moet zijn na me een keer volgen(of door een tip uit de buurt), normaal zou die garagebox niet te vinden zijn geweest, zelfs niet als ze aan de hand van het kenteken mijn adres hadden achterhaald, het zonder meer wegwuiven van die smoes valt dus wel degelijk onder het door Mack omschreven gedrag).
LikeLike
De 80km begrenzing is is in 1994 ingegaan!!!!!!!!!!, toen stond er al zo’n 4500000km op de teller, nou jij weer!………….. Garoetjes aan mevr.&kleine Mack.
LikeLike