Gegoede kringen

De vreetmaand is gelukkig weer voorbij, de voorraadkasten zijn weer leeg, we kunnen weer over tot de orde van de dag. Tenminste nadat je iedereen op je werk gelukkig nieuwjaar hebt gewenst natuurlijk.
Het zoenen van collega's is voor sommige mensen een waar drama, hen raad ik aan de stichting sthzvc op te richten, óf in Den Haag te gaan werken want in gegoede Haagse kringen (waarmee bedoeld wordt: kringen waarin zich mensen begeven die belangrijker zijn dan anderen) zoent men elkaar slechts twee keer. Zie je dus iemand slechts twee keer zoenen, aarzel dan niet om hem/haar voor kakker uit te maken. Drie keer zoenen is een van de weinige dingen waarmee een Nederlander zich op positieve wijze van een andere Europeaan onderscheidt, is mijn bescheiden mening.

In gegoede Duivense kringen hoorde ik het volgende verhaaltje. Tijdens een personeelsfeest was een collega ernstig aan de race. Een foutje is snel gemaakt en de arme man moest zich naar de wc begeven om zijn onderbroek uit te doen en zonder onderbroek het feest te vervolgen. Gelukkig had zijn vrouw een plastic tas bij zich zodat hij zich op relatief hygiënische wijze van het bruine kwaad kon ontdoen.

Thuisgekomen zei de collega tegen z'n vrouw:"Schat, pas je wel op, ik heb die plastic zak in je handtas gedaan." Waarop zijn vrouw verbaasd antwoordt: "Ik had helemaal geen handtas bij me?"

Gelukkig nieuwjaar allemaal.

Onbekend's avatar

Auteur: Mack

Ik ben Mack, uit 1969, dat klinkt vertrouwder dan het noemen van mijn leeftijd. Begonnen in 2004 met web streepje log dat te succesvol werd en dus overgenomen door snelle jongens die alles kapot maakten. Ik heb in tegenstelling tot velen mijn archieven kunnen redden, maar bijbehorende foto's zijn veelal verdwenen in de diepste krochten van internet en dus weg. Ik woon in Vaassen, aan de oostelijke rand van de Veluwe en schrijf daarover alsof het onontdekte wildernis is. In werkelijkheid is het één grote ergernis van verbodentoegangbordjes en zwervende toeristen. Verder schrijf ik over alles, soms serieus maar meestal niet. Sorry.

15 gedachten over “Gegoede kringen”

  1. Hallo, daar kun je een nieuw jaar mee binnenkomen. Het eerste punt is dus voor jou, waarmee je onverbiddelijk op weg lijkt naar het niveau van nog maar een klapzoen. Mooi dus! Daarnaast natuurlijk jullie alle drie een gelukkig, gezond en voorspoedig 2008 toegewenst.

    Like

  2. *smak smak smak* drie klappende zoenen voor Hans en eentje voor jou!
    De beste wensen familie mack, dat het maar elk jaar leuker moge worden..:)

    Like

  3. Mack, Hans en Vrouwtje van: Ook de beste wensen. Vanaf nu schakelijk ik over naar 1 kus en jullie bepalen zelf maar wie ‘m ontvangt. 🙂

    Like

  4. Ik heb gisteren mogen vernemen dat naar goed Kazachstanisch gebruik 3 zoenen worden uitgedeeld waarvan de derde op de mond (ik weet niet of dit ook voor vrouwen geldt?)
    Wat een film trouwens, er zijn weinig films die ik nauwelijks kan verdragen wegens tenenkromming. Maar absoluut de moeite waard.
    Overigens nog een heel goed 2008 toegewenst Mack, ook voor vrouw en kind!

    Like

  5. Ik lees je verhaaltjes met veel plezier.
    Vooral die over je oude werk.
    Ik wens jou ook een goed 2008 en vooral doorgaan….
    Remco (die programmeur)

    Like

  6. Dus daar komt die plastic zak in mn handtas vandaag.
    Kun je ook nog namen doorspelen???
    Vanuit het Zenderse: De allerbeste wensen en de volgende keer gaan wij gewoon 3x zoenen.
    Vorige keer niet gedaan want wist nog niet goed wat ik aan je had.

    Like

Zegt u het maar

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *