Twee weken na het begin heb ik eindelijk een wat positievere dag achter de rug op mijn werk. Ik begin langzaam het Duitse computersysteem te begrijpen. Ik begin langzaam te wennen aan die negativiteit die er hangt. Eindelijk liep ik aan het eind van de dag eens naar buiten en kon eens genieten van de aanblik van mijn rode Alfa die trouw op de parkeerplaats stond te wachten. Ik ben ietsje positiever en hoop voorzichtig dat het nu wat beter zal gaan. Dat ik me eindelijk eens nuttig kan gaan maken. Maar wat heb ik vaak het bijltje er bij neer willen gooien. En zonder mevrouw Mack had ik dat vast ook gedaan.
Die was trouwens van het weekend jarig en heeft een afvalemmer van me gehad. Ze wilde eigenlijk een hometrainer maar omdat die uitverkocht waren dacht ik aan een afvalemmer. En geloof het of niet, het werkt echt! Ze is al drie kilo kwijt. Maar dat mag ook wel, zo'n Brabantia is in de aanbieding bijna drie keer zo duur als die hele hometrainer.
Dus je hoeft geen touw?
LikeLike
eindelijk een valentijnslog.
LikeLike
Ik heb ook eens zo’n afvalemmer (maar dan rood) aan mijn zwager gegeven, terwijl hij van niets wist, maar mijn zus wilde hem (de afvalemmer) graag hebben. Zwager deed blij-verrast en zus deed gewoon blij. Of er ook nog afgevallen werd, vertelt het verhaal niet.
Trouwens als je vaker van baan had gewisseld, zou je weten dat het de eerste maand(en) absoluut niet leuk is! Hou dus vol en moed!
LikeLike
Ik ben zo snel tevreden….
LikeLike
Ik heb meer behoefte aan een aankomemmer maar die heb ik nog nergens kunnen vinden.
LikeLike
Alleen maar bittere repen, in die fabriek?
LikeLike
Hopelijk het begin van wat beter en prettiger dan. *Gaat ook zo’n emmer zoeken*
LikeLike
Gefeliciteerd Vrouwtje van Mack! En? 29 geworden? En Mack, jij ook gefeliciteerd met je kadokeus. Je hebt oog voor de noden van je wederhelft.
En blijven teckelen die negativo’s daar!
LikeLike
@Jan H: Nee man!! 29…. belachelijk, ik? Hoe oud denk je wel niet dat ik ben…. oooh, 29? Nou, dank je voor het compliment dan…
LikeLike
Het doet me goed te lezen dat het je het duitse regime wat weerstand kunt geven. Humor (meeste Duitsers vreemd) kan negativiteit behoorlijk ontgiften. Tevens blij te horen dat de Alfa nog steeds rood is.
LikeLike
Heel herkenbaar die eerste weken bij een nieuwe baas. Zwaar klote.
Maar de goede tijden zijn in aantocht. hahaha….nog eventjes volhouden.
LikeLike
Een rode Alfa staat garant voor een goed humeur.
Al dondert en bliksemt het en stort om je heen de hele wereld in elkaar.
Ik wil er ook eentje.
😉
LikeLike
Het wordt al bitter sweet, merk ik. Maar had je anders verwacht na elf jaar met lol, denk ik, ergens gewerkt te hebben? Kom op, het is een kwestie van wennen aan een andere cultuur en dan blijkt het allemaal best mee te vallen. That’s life!
LikeLike
Goh… Ik wist niet dat je de grafstemming die er heerst al als “andere cultuur” kon beschouwen.
LikeLike
@ Vrouwtje van Mack:
Nou, als het allemaal zo beroerd is of in elk geval zo zwaar lijkt tegen te vallen, dan wist ik het wel, zeker nu er zoveel vraag naar goeie mensen is, ook in het vakgebied van Mack.
LikeLike
Ja rob, maar mack is niet gek… Je moet er alleen rekening mee houden dat dit een weblog is… We kunnen hier niet alles in geuren en kleuren gaan zitten schrijven.
LikeLike
Woont ie inmiddels op kruipafstand van z’n werk, en dan nog pakt ie de auto.
LikeLike
@Boris: Hoe is het met ‘About’?
@Deejay: Ik geef weinig volgas. Van vierduizend toeren krijgt Sinterklaas ook al een h.l.
LikeLike
About? wat was dat ook alweer, ik ben tegenwoordig meer in de Unox (als wortel)… Meer dan me lief is eigenlijk. Maar zal About er ooit komen? Wie weet, wie weet.
LikeLike
Hmmm, je weblog wil zeker weten dat ik niet een robot ben die je weblog probeert te spammen. Ze hebben me door!
LikeLike