Ik kreeg vandaag bezoek van een mevrouw met een exotische naam. Dus ik vermoedde iemand met een exotisch uiterlijk en had me een goed vooroordeel gevormd. Het klopte. De mevrouw had een Indonesisch uiterlijk en zag er heel behoorlijk uit. Ze droeg ook nog een kort rokje en ze hoopte mij daar natuurlijk mee over de streep te krijgen. Maar ik had een speciale onkwetsbaarheidspil ingenomen en daar had ze niet op gerekend. Toen ik haar ophaalde bleef ik alleen naar haar gezicht kijken zonder mijn blik te laten zakken naar haar benen. En ze weten het hoor, die vrouwen met die korte rokjes. Als een man zijn blik niet laat zakken krijgen ze een zware middag.
Uiterst zakelijk heb ik met haar wat zaken doorgenomen en ik heb alleen heel even naar haar benen gekeken toen ze andersom stond en ik zeker wist dat ze dat niet zag. Maar waarschijnlijk was dat gewoon plan B. Dat ze denkt dat mannen die in eerste instantie niet kijken, allemaal wel zullen zwichten als ze zich onbespied wanen. Ha! Gelukkig verkocht ze geen schilderijen anders had ik er nu weer één gehad.
Ik heb net die film over Dennis P. zitten kijken. Dit logje sluit daar prachtig bij aan!
;-))
LikeLike
Ik kijk een film met Paris Hilton op RTL5. Ik begrijp niks van dit stukje
LikeLike
Wat ik er uit lees is het volgende:
Jij als onkreukbaar geachte boekhouder bent omkoopbaar.
En dit is het tweede stukje wat in wezen gaat over mooie benen.
En dat jij dat allemaal heul goed in je op neemt.
Mevrouw Mack nog steeds ziek?
LikeLike
Die pillen helpen niet echt begrijp ik.
LikeLike
je moet aan indo-vrouwen altijd vragen of ze thee willen. En als ze dan ja zeggen moet je vragen welke smaak want je hebt natuurlijk saté.
LikeLike
Hermanus, held!
LikeLike
Deze wilde koude koffie. Dat had ik toevallig.
LikeLike
David, niet zo overdrijven. Dit Gaaikemaatje had vast al iemand ingestuurd.
LikeLike
Ik geloof er niks van. Je staarde niet stiekem naar haar benen, maar naar haar borsten… geef nou maar toe!
LikeLike
Spreekt hier(-boven) een ervaringsdeskundige?
LikeLike
@Margo, ja, zie hier:
http://mack.web-log.nl/mack/2010/01/sappige-details.html
LikeLike