Ik ben fan van Robert de Niro. Niet fan in de zin dat ik hem aanbid zoals ik Elvis, Senna, en Cruijff aanbid, maar ik bedoel daarmee dat ik hem goed vind. Erg goed. Vooral als acteur. Ik zou haast willen zeggen: briljant. Nu vind ik zijn serieuze rollen al best goed, maar als er een komische rol door hem wordt vertolkt, nou dan horen ze me bij de buren lachen hoor.
Bijvoorbeeld gisteren op tv, Meet the Fockers. Robert de Niro kan een bepaald bekwerk trekken dat ik ook wil kunnen trekken. Lachen als een boer met kiespijn wordt door hem tot kunst verheven. Of gemaakt kwaad kijken. Kijk, echt kwaad kijken kan iedereen acteren, maar gemaakt kwaad kijken, dat is pas kunst.
Nu vind ik die bek van Robert de Niro zo geweldig, dat toen ik vanochtend in de binnenspiegel van mijn auto keek, ik merkte dat ik hem aan het imiteren was. Heel even had ik hem zelfs, maar ik kon het niet nog een keer nadoen. Voortaan oefen ik elke ochtend in mijn auto een Robert de Niro imitatie.
Ja, ook mijn favoriete acteur, taxidriver, deerhunter, geweldige films. Doe jij dan ongeveer net zoals Robert voor de spiegel oefende in taxi driver?
LikeLike
Hahaha, ongelooflijk goed gedaan, dat filmpje.
LikeLike
Pas maar op dat het niet te goed lukt, straks zit de Vaassense maffia nog achter je aan.
LikeLike
Kijk, deze foto had zo wel uit The Mission kunnen komen! Dat aureool om je kop en dan pontificaal dat kruis er zo bij. Maar waar het om gaat is dit: de gezichtsuitsdrukking op deze foto lijkt een goede uitgangspositie voor het oefenen van De Niro-expressies.
http://frankiepebbles.web-log.nl/Mack15juni09001.JPG
PS Meer zit er trouwens niet in; dit was van alle 128 foto’s degene waar je een beetje normaal op stond.
LikeLike
Lees je het Mack, van alle 128 foto’s was dit degene ….
Ze schrijft níet: was dit de ENIGE waar je een beetje normaal … enzovoort. Toch aardig van Frankie. Ze weet het nog een aardige draai te geven. Overigens een geweldige imitator die in dat filmpje.
LikeLike
Ik imiteer Robert DeNiro zuiver tekstueel: “Tokkin to me?”
LikeLike
Er wordt zelfs over hem gezongen.. 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=8SoWaUsfDEY
LikeLike
@Bjorn: Dat zei de ene kip ook tegen de andere…
LikeLike